Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vytvorme si svoju budúcnosť - MAS Cerovina

plagatinfo-1.jpg

Dávame do pozornosti 9. ročník súťaže o “Najkrajšiu fotografiu z územia MAS 2019”, ktorú vyhlasuje Národná sieť rozvoja vidieka SR pre MAS-ky. V roku 2018 sa MAS Cerovina tiež zapojila do tejto súťaž a 2 prihlásené fotky získali 2. a 3 miesto.

Využite príležitosť prezentovať krásy prírody nášho regiónu, zaujímavých ľudí, ich život na vidieku, ľudové tradície, zvyky i miestne pozoruhodnosti.

Kategórie: 1. Naša príroda
                  2. Naši ľudia
                  3. Naše tradície
                  4. Naša budúcnosť
                  5. Naše „naj“
                  6. Život v našej MAS
                  7. Naše kroje

Informujte o tejto možnosti Vaše okolie, hlavne známych, ktorí radi fotia, aby sme mali čo najviac pekných fotiek, ktoré vystihujú naše územie.

Fotky posielajte na e-mailovú adresu    info@mascerovina.sk     do stredy 29.5.2019 do 16:00, z ktorých najoriginálnejšie postúpime do súťaže (do každej kategórie si MAS môže  prihlásiť iba jednu fotku, čiže za 1 MAS maximálne 7 fotiek).

 

Hlasovanie o víťazoch v jednotlivých kategóriách bude prebiehať na facebookovom profile NSRV SR mesiac po zverejnení (jún 2019).

O absolútnom víťazovi budú môcť rozhodnúť účastníci medzinárodnej výstavy Agrokomplex 2019, počas ktorej bude prebiehať aj slávnostné ocenenie víťazov.

 

Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať!

 


 

Roztočme vidiek s deťmi

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

Jarná cena Jesenské 2019 - Roztočme vidiek s deťmi

"Jarná cena Jesenské" zajtra v nedeľu 5.5.2019 začína o 10:45 a potom si dáme šprint na bicykli na 300 m. Nech neprší 🙏🚴‍♀️
"Tavaszi díj Feled" holnap, vasárnap 2019.5.5.-én 10:45-kor startol, aztán sprintelunk egyet biciklin 300 m-t. Csak ne essen... annyira 🙏🚴‍♂️

javascript:nove_o_all(5576076)


 

Jarná cena Jesenské 2019 a cyklistická súťaž pre deti

 

Dávame Vám do pozornosti cyklistické preteky "Jarná cena Jesenské 2019", ktoré sa budú konať dňa 5. mája 2019 so štartom spred Kultúrneho domu v Jesenskom.

Zároveň Vás v rámci pretekov pozývame na vloženú cyklistickú súťaž pre deti a ich rodičov, ktorú organizuje Miestna akčná skupina Cerovina v spolupráci s Cyklistickým klubom Rimavská Sobota a Obcou Jesenské.

Cerová vrchovina nás spája - presvedčte sa o kráse nášho územia MAS Cerovina vo videu z predchádzajúceho ročníka "Jarnej ceny 2018".


Tešíme sa na Vás.

Návrh č. 3 - Jarná cena deti JPG.jpg

 


 

Jarná cena Jesenské 2018


 

OZNAMY

Komentované prehliadky k výstave 30. výročia ochrany prírody v Cerovej vrchovine

30-rokov-ochrany-prírody-2-768x1074.jpg

Štátna ochrana prírody SR, Správa Chránenej krajinnej oblasti Cerová vrchovina a Gemersko-malohontské múzeum v Rimavskej Sobote, zariadenie Banskobystrického samosprávneho kraja organizuje komentované prehliadky k výstave 30. výročia ochrany prírody ...viac...

Zverejnené 5.4.2019 -mk-


 

dnes je: 22.5.2019

meniny má: Júlia, Juliana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka